Yeni SUV neler getiriyor ve Arjantin’de ne zaman satılmaya başlıyor?

Renault bu yaz yerel pazara yönelik etkinlikler ve haberlerle Sahil’e giden markalardan biri. Son katılan yeni SilgiYerel pazara resmi gelişinden önce sergilenen güncellenmiş SUV.

Rhombus markası, “Renault Yaz Deneyimi 2024” kapsamında halkın en sevdiği modellerden biri olan tasarım, güvenlik ve teknoloji yenilikleriyle güncellenen yenilenen kompakt SUV’yi Cariló standına koydu.

Güncellenen modelin Arjantin’de satışa sunulması bekleniyor Mart ayından itibaren. Daha önce olduğu gibi Kolombiya’dan ithal edilmeye devam edecek.

Yeni Renault Duster’ın getirdiği estetik değişiklikler arasında, tüm seride LED farların gündüz sürüş farına (DRL) dahil edilmesi öne çıkıyor.

Yeni Renault Duster’ın arka lambalarını değiştirdiler.

Ayrıca, bir yeni arka lamba tasarımı ve ön ızgara artık parlak siyah kaplamaya sahip. Sınıfının en üst versiyonlarında, versiyonu tanımlayan yeni bir amblem olan Duster amblemini içeren tavan barı, turuncu detaylı siyah dikiz aynaları ve 17” elmas kesimli ve karartılmış jantlar eklenecek.

İç mekana gelince, tüm seri için kolçaklı bir orta konsol ve en üst seviye versiyonlar için yeni bir döşeme tasarımı eklendi.

Güvenlik açısından yeni sürüm standart olarak aşağıdaki donanımlarla donatılmış olarak gelecek: 6 hava yastığı (ön, yan ve perde) ve en üst düzey versiyonlarda bir yağmur sensörü içerecektir. Şimdilik sürüş destek sistemlerinin diğer unsurlarını dahil etmeden devam edecek.

Renault Duster’ın iç kısmında artık üç adet USB-C bağlantı noktası bulunuyor.

Teknoloji ve donanım açısından, Renault kompakt SUV, en üst seviye versiyonlar için 3 adet USB-C bağlantı noktası (biri önde ve ikisi arkada) ve bir kablosuz şarj cihazı ekliyor.

Mekanik konularda herhangi bir değişiklik olmayacak. Deniz motorları için iki seçenek sunmaya devam edecek: 115 beygir gücü ve 156 Nm gücünde 1,6 litre tork ve 1,3 litre turbo, 163 beygir gücü ve 270 Nm.

Manuel ve otomatik şanzımanlı (CVT, sürekli değişken oranlı) ve 4×2 ve 4×4 çekiş sistemli versiyonlar bulunmaya devam edecek.

Yeni Renault Duster Kolombiya’dan ithal edilecek.
Renault Duster, her versiyonu tanımlayan yeni bir rozete sahip olacak.
Renault Duster’ın ızgarası artık yeni bir yüzeye sahip.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir