Yeni Ranger’ın ilgi odağı olmasıyla Ford müşterileri kum tepelerini fethetmenin sırlarını biliyor

Saf güç ve adrenalinle dolu farklı bir gün. Bu inanılmaz bir teklif Atlantik Kıyısındaki Ford müşterileriPinamar’daki La Frontera bölgesine giderken Güçlü Irk’ın kervanlarıyla karşılaşmak artık bir klasik. Klinikler, geziler ve off-road aktivitelerin bir parçasıdır. Ford Yaz Deneyimi 2024 Farklı turistik noktalara yerleştirildi.

O Ford Off-Road Kampüsü 4×4 tutkunlarının vazgeçilmez noktası Pinamar Norte Güçlü Irk modellerinin etkileyici sergisiBunlar arasında öne çıkanlar yeni nesil Ranger2023 yılında başlatılan başarılı ulusal pick-up. Güzergahlara güvenlik çerçevesi sağlamak amacıyla profesyonel pilotların gözetiminde gerçekleştirilen kum tepelerindeki off-road etkinliklerinin her birinin başlangıç ​​noktasıdır.

Pinamar’daki heybetli Ford standı.

Ford’un Sahil’deki çekiciliğinin bir diğer büyük odağı da Cerezo ve Divisadero’nun geleneksel köşesindeki heybetli Cariló standı. Raza Fuerte pick-up’lara ek olarak Ovalo serisinin geri kalanı da en son haberlerle birlikte sunuluyor: etkileyici Mustang Mach-E, markanın ilk elektrikli otomobili.

Ford’un Pinamar’daki arazi klinikleri

Amacının Ford Arazi Klinikleri olay şu müşterileriniz Güçlü Irk modellerini derinlemesine biliyor. Bu nedenle öncelikle markanın uzman sürücülerinden farklı arazilerde 4×4 sürüşe yönelik ipuçları ve öneriler içeren öğretici bir konuşma alıyorlar.

La Frontera’daki Ford müşteri karavanı

Teori takip ediliyor La Frontera’nın sonsuz kum tepelerinde antrenman yapın. Kum duvarların üzerinden geçmek, atlamalar, tırmanışlar ve dik inişler yapmak, atlayışlar ve diğer yüksek kalibreli beceriler, Ford müşterilerinin 4×4 araçlarıyla yaşadıkları deneyim sırasında başarılı bir şekilde karşılamaları gereken birçok talebin bir parçası.

Hakkında yoğun öğrenme Strong Race modellerinin arazi yeteneklerinin doğru şekilde kullanılmasını sağlamak. Bu, kullandıkları kamyonet hakkında daha geniş bir bilgi birikimine sahip olarak ayrıldıklarını söyleyen klinik katılımcıları tarafından da doğrulandı.

Video

Off-Road Klinikleri, Ford’un Pinamar ve Cariló’daki müşterilerine yönelik teklifleri arasında yer alıyor.

Ford Ranger, Ranger Raptor, F150 ve F150 Raptor sahiplerine yönelik olan etkinlik, markanın yaz sezonu boyunca müşterilerine eşlik edecek teklif paketi olan Summer Energy 2024 aracılığıyla bu yaz Atlantik Kıyısında planladığı birçok etkinlikten biri. .

Başlangıç ​​olarak ve bu klinikler arazide sürüşe yeni başlayan sürücüler için tasarlanmış olduğu gibi, müşterilerin araçlarında giderek daha karmaşık hale gelen hedefleri karşılamaya zorlandığı en deneyimliler için başka klinikler de vardır.

Ford müşterileri pick-up’larının özelliklerini daha iyi biliyor.

Ancak tek şey bu değil: aynı zamanda gece gezilerideneyimler yalnızca Bronco ve Maverick sürücüleri ve özel aktiviteler gibi Ford Performans Günü, Ranger Raptor ve F150 Raptor müşterilerine özel.

Dahası: 18 Ocak’ta, Ford ve Ranger Club geleneksel karşılama toplantısını gerçekleştirecek Her yaz La Frontera olarak bilinen ve 4×4’leriyle plaja gitmekten hoşlanan en maceracı aileler için bir klasik olan bu kıyı bölgesinin düzensiz ve engebeli yollarının sunduğu tüm zorlukları ve kum tepelerini karavanla birlikte geçmek için her yaz .

Pinamar’daki Ford Yaz Deneyimi 2024 etkinlikleri

13 Ocak: Ford Performansı
20 Ocak: Uzmanlar için Off-Road Kliniği
23 Ocak: Bronco Kliniği
24 Ocak: Arazi Kliniği
25 Ocak: Gece Gezisi
27 Ocak: Uzmanlar için Off-Road Kliniği
31 Ocak: Arazi Kliniği
1 Şubat: Gece Gezisi
3 Şubat: Uzmanlar için Off-Road Kliniği
5 Şubat: Bronco Kliniği
6 Şubat: Maverick Kliniği
7 Şubat: Arazi Kliniği
8 Şubat: Gece Gezisi
10 Şubat: Performans Günü

Planlanan bu etkinliklerden herhangi birine katılmak isteyenler, Ford Arjantin web sitesi aracılığıyla daha fazla ayrıntı öğrenebilecek, müsaitlik durumunu kontrol edebilecek ve yerlerini ayırtabilecek.

F-150 Hibrit, inanılmaz güce sahip bir pick-up.

Pinamar Norte’deki (Avenida Del Libertador ve Poseidón) Ford Kampüsü, 13 Şubat’a kadar her gün sabah 10’dan akşam 7’ye kadar açıktır ve ek bir hizmet olarak, oraya vardıklarında markanın müşterileri hazırlanmak için lastik kalibrasyonuna ücretsiz olarak erişebilirler. La Frontera bölgesine girmeden önce aracınızla.

Her yaz olduğu gibi Cariló’da da

Ford, Pinamar’daki bu saf eylem alanına ek olarak geleneklerinden de kaçınmadı ve Cariló’da Divisadero ve Cerezo’da devasa bir alan kurdukRaza Fuerte ailesinin en iyilerinin de yanında bulunduğu yeni nesil Ranger Ulusal üretimin en ünlü kahramanlarından biri olarak, ancak Maverick’i bir kenara bırakmadan, F-150 Hibrit veya Ranger Raptor ve F-150 RaptorFord Performance tarafından tüm segmentteki en ekstrem deneyimlerden birini sunmak üzere tasarlandı.

Cariló’da Cerezo ve Divisadero’nun köşesinde Ford’un geleneksel varlığı.

13 Şubat’a kadar her gün saat 17.00’den 12.00’ye kadar açık olan pikaplar, örneğin Oval’in SUV yelpazesiyle bir arada mevcut: örneğin, sergileniyorlar: yeni Bölge, yeni Kuga Hibrit ve en maceracı Bronco Spor.

Ancak herkesin dikkatini çeken bir ürün varsa o da Mustang Mach-EMarkanın Arjantin’deki ilk %100 elektrikli aracı olan ve son derece yüksek teknolojiyi bu ikonik modelin tarihine yakışan spor özelliklerle birleştiren.

Yakın zamanda ülkede GT Performance versiyonu piyasaya sürüldüFord Mustang Mach-E, 0’dan 100 km/saat hıza sadece 3,7 saniyede ulaşabilen 487 HP ve 860 Nm torka sahip çift elektrik motoruna sahip olup, bu özellikleri 541 kilometrelik yüksek menzil ve sezgisel bağlantı elemanlarıyla birleştiriyor. Operasyon merkezi olarak 15,5 inçlik dokunmatik ekran ile son teknoloji işlevsellik, ekstrem ve radikal ama aynı zamanda konforlu ve güvenli bir araç içi deneyimi tamamlıyor.

Ford Mustang Mach-E, markanın Cariló’daki büyük yeniliği.

Cariló’da şunlara erişebilirsiniz: Ford Go’nun sunduğu mobilite seçenekleriplatform Araç paylaşımı %100 dijital, çevik ve şeffaf bir şekilde Ford’u dakikalarca, saatlerce veya kullanıcıların dilediği süre boyunca kiralamanıza olanak tanıyor. ayrıca var FordPass’ın avantajlarıbenzersiz teklifler getiren müşterilere özel uygulama.

O Ford Yaz Deneyimi 2024 Ayrıca Mar del Plata, Chapadmalal, Córdoba ve Punta del Este gibi diğer turistik noktalarda da teklifler sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir