XX Ulusal Tarihi Grand Prix başlıyor ve 160’tan fazla araç sergileniyor

XX Tarihi Arjantin Grand Prix’si 30 Eylül Cumartesi günü Buenos Aires’te başlayacak ve 6 Ekim’e kadar NOA boyunca yaklaşık 3.800 km yol kat ederek Junín, Villa General Belgrano (Córdoba), Catamarca ve San Juan kasabalarından geçecek. Ülkemizin merkezi.

Başlamadan önce bu özel düzenli yarışta kayıtlı 160’tan fazla aracın sergileneceği bir sergi yapılacak. Ayrıca Torino Dostları Kulübü’nden, Buenos Aires-Karakas yarışının efsanevi cupecita’larından ve Fiat 600 Müzesi’nden temsilciler de yer alacak.

Bu, ülkenin Merkezini ve NOA’sını gezecek ve ilgili ödüllerin Villa Carlos Paz Şehrine (Córdoba) ulaşması ve teslim edilmesiyle sonuçlanacak bir Spor, Turist ve Dayanışma etkinliğidir.

Güzergah beş etaptan oluşacak ve her etabın sonunda yarışan araçların sürelerini hesaplayıp kat ettikleri her etabı kapatabilmeleri için 5 kilo bozulmayan gıda teslim etmeleri gerekiyor. Bu dayanışma girişimi Cáritas Arjantin aracılığıyla ülke içindeki delegasyonlarıyla yürütülüyor. Yarışma sonunda her araba toplamda 25 kilo katkı sağlayacak.

Sergiyi görmek için iki kez olacak:

Sabah 11’den akşam 2’ye kadar, Grand Bourg Meydanı’nda (Libertador ve Figueroa. Alcorta arasındaki Mariscal Castilla).

14:15’ten 16:00’ya kadar, katılımcıların resmi başlangıcında Libertador 1850’deki rampada (ACA Genel Merkezi önünde).

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir