test sürüşleri, harika haberler ve canlı gösteriler

Chevrolet için Marka Stüdyosu

Her yaz olduğu gibi Chevrolet Tüm izleyicilere uygun bir davetle, müşterilerinin izin günlerinde onlara yakın olmaya karar verdi; peki ya bu ona iyi sonuçlar verirse: bu seferlik Cariló’da çok özel bir stant kurduknerede sunum yapıyor serisinin en iyileri ve 2024’te gelecek tüm yeni özellikler. Bunları sezonun en iyi anları için programlanmış eğlence etkinlikleri ve dinamik deneyimlerle birleştiriyor.

13 Şubat’a kadar, güneşin battığı ve günün bittiği andan gece geç saatlere kadar, Benteveo ve Boyero arasındaki Avellano 264’teki Chevrolet alanımarkanın tüm sevenleri için bir zorunluluktur Genel motorlar; Her türlü şüpheyi ortadan kaldırmak için kişiselleştirilmiş ilgi ile en meraklı kişiler, markanın Arjantin pazarındaki en iyi ürün yelpazesiyle yakın ve kişisel olarak tanışma fırsatından yararlanabilir, örneğin lChevrolet S10 ve Nueva Montana pikapları veya Equinox ve Tracker SUV’lar.

Cariló’da Chevrolet test sürüşleri.

“Yılın bu zamanında Cariló açık hava otomobil fuarına dönüştüorada mağaza açan tüm otomotiv şirketleriyle birlikte,” diye vurguladı General Motors Arjantin Ticari Direktörü, Raul Mier. “Bu, Arjantin genelindeki müşterilerimize veya Chevrolet Bayilerinden oluşan Resmi Ulusal Ağımız tarafından sunulan geniş ürün ve hizmet ağımız sayesinde bunu isteyen herkese hizmet vermek için kullanmayı sevdiğimiz eşsiz bir fırsat” dedi.

Chevrolet Cariló’da: markanın ilerlemeleri

Önizlemelerle ilgiliyse, Chevrolet standı kısa vadeli geleceğine dair bir anlık görüntü sunabilir: orada Markanın tarihi “tam boyutlu” pick-up’ı olan yeni Silverado’nun özel bir kopyasını görebilirsiniz.Mier, Meksika’dan gelen ürünleri “mümkün olan en kısa sürede” kendi hatlarına dahil etmeye çalışacaklarını açıkladı.

Bu, modelin 23 yıl sonra yerel pazara geri dönüşü olacaktı: Silverado’nun Arjantin’deki son aşaması, Córdoba’da üretildiği 1997 ile 2001 yılları arasındaydı.

Video

General Motors markasının Cariló’da sunduğu çok sayıda teklif

Şimdi Meksika’dan gelen bu model, 355 HP ve 519 Nm tork sağlamak için 5,3 litrelik V8 motor ve 10 vitesli otomatik şanzıman kullanan dört tekerlekten çekişli versiyondur.

GM bu rakamlara güvenlik ve konfor açısından en son teknolojiyi ve aynı zamanda özellikle silindir kullanımını optimize eden Dinamik Yakıt Yönetimi sisteminden gelen verimliliği de ekliyor.

Yeni Chevrolet Tracker RS ​​Cariló’da tanıtıldı.

Toplantılar kapsamında Cariló’da basına iki sunum yapıldı. Bir taraftan, S10’un özel serisi, Gece Yarısı Özel SerisiLT 4×4 Otomatik versiyonunu temel alan ve 200 HP ve 500 Nm motora sahip. Ve ayrıca benTracker RS, Arjantin’de üretilen SUV’un sportif versiyonu -aynı 132 HP 1.2 turbo motorla- bu durumda Brezilya’dan gelecek.

Chevrolet S10 Gece Yarısı Özel Serisi pikap.

Tracker, 2023’te Arjantin’de en çok satan SUV oldu ve bu bizi heyecanlandırıyor. Bu model, General Motors’un Arjantin ve bölgedeki üretim, ihracat ve ticari stratejisinde kilit rol oynuyor ve şimdi ürün gamını bu Tracker RS ​​versiyonuyla zenginleştiriyoruz” dedi Raúl Mier.

Aynı zamanda Cariló’daki stant da ideal bir ortam işlevi görüyor. General Motors’un %100 elektrik teknolojisini gösterinBu, Amerikan markasını Arjantin’de de sıfır emisyon teklifine yönlendirecek kültürel bir değişimi başlatacak.

Yeni Chevrolet Montana, Cariló’nun bir başka cazibe merkezi.

Böylelikle tek şarjla 400 kilometrenin üzerinde menzile sahip ve 203 HP güce sahip Chevrolet Bolt EUV ile tanışmak mümkün. “Tek Pedal” teknolojisi, aracın tek pedalla sürülmesine, aracın hızlanıp yavaşlamasına ve aracın frenlemesinin kinetik enerjisinden faydalanarak aküyü şarj etmesine olanak tanıyor.

Arjantin için beklenen bir elektrikli yenilik olan Chevrolet Bolt EUV.

General Motors olarak, araçlarımız için yeni tahrik teknolojilerini teşvik etme konusunda açık bir kararlılığa sahibiz. ve bu şekilde sürdürülebilir hareketlilik, üçlü sıfır hareketlilik vizyonumuza ulaşıyoruz: Sıfır Kaza, Sıfır Trafik Sıkışıklığı ve Sıfır Emisyon” dedi. Bernardo GarciaGeneral Motors Arjantin, Paraguay ve Uruguay İletişim Müdürü.

Test sürüşleri ve diğer ilgi çekici yerler

Alanının gerçek bir buluşma noktası olmasından yararlanan Chevrolet, bir ürün teşhirinden daha fazlasını sunmak istedi ve bu nedenle de kullanıma sunuldu. test sürüşleri gerçekleştirmek için en seçkin modelleribiri kentsel, diğeri off-road olmak üzere iki modaliteye ayrılacak.

İlk durum için, Chevrolet sizi Tracker, Equinox ve Montana’nın tüm avantajlarını keşfetmeye davet ediyorikinci sırada Trailblazer veya S10 arasında seçim yapabilirsiniz her iki ürünün en uç yeteneklerini test eden özel olarak tasarlanmış bir devreyi gezmek.

“Yeni bir versiyonu denemek isteyen ya da modeli başka şartlarda, uzman sürücülü biriyle off-road sürüş dinamikleri koşullarında deneyip bilgilerini aktarabilecek markanın ilgilileri veya müşterileri için ünitelerimiz hazır. Bu aynı zamanda pikaplarıyla veya Blazer’larıyla kumda birkaç gün geçirmek için geldiklerinde onlara daha fazla güvenlik sağlamanın bir yoludur” diye açıkladı General Motors Pazarlama Müdürü, Patrick Sebze.

Pablo ve Mery Granados, Cariló standında akustik bir gösteri sundu.

Katılmak için ilgili taraflar web sitesi aracılığıyla randevu alabilirler; burada platform onları test edecek modeli seçmeye ve araca binmek, direksiyona geçmek ve bir sürüş deneyimi başlatmak için randevunun gün ve saatini planlamaya davet eder. kişi.

Aynı Avellano 264 standında akşam için etkinlikler ve aktiviteler var: Menüde, sundukları gibi konuşmalar ve müzikli gösteriler yer alıyor Pablo ve Mery Granados Cariló’da Chevrolet yazının ilk hafta sonlarından birinde.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir