Palermo’da tarihi bir rekorda Dolfina’ya eşlik ediyor

Dünyanın en iyi polosu zorunda La DolfinaArjantinli rekor takımı Palermo Açık’ta 23. finaline çıkmak üzere. gezegendeki en prestijli turnuva. Ve liderliğindeki dörtlüyle birlikte Adolfo Cambiaso mevcut RAM, premium pick-up markası bu yıl bir kez daha Cañuelas takımına Triple Crown yolunda eşlik etti.

RAM’in sponsoru olarak, Dolfina Polo Saudi, Adolfo Cambiaso (h), David Stirling (h), Adolfo Cambiaso (n) ve Juan Martín Nero’dan oluşuyor 130. Palermo Açık’ta duygusal bir yarı finalde La Hache La Roca’yı (16-12) yenerek finale çıkmayı başardı.

Yarı finalin ardından La Dolfina ödül törenine RAM.1500 Rebel ile geldi.

Tribünlerin rengarenk olduğu Arjantin Polo Sahası’nda kutlamayı La Dolfina devraldı ve şunları ekledi: Cambiaso ailesinin duyguları: İkinci yıldır Adolfo (48 yaşında) oğlu Poroto ile oynuyor. Taraftarlarla dolu bir palende gürültülü bir kutlamanın ardından ekip, ödül törenine RAM 1500 Rebel ile geldi ve ödüllerini aldı. Martín Zuppi’nin elinden RAM KupasıFiat, Jeep® ve RAM’in başkanı.

Video

Adolfo Cambiaso’nun takımı RAM Kupası’nı kazandı ve Palermo Açık’ta yeni bir finale katılmaya hak kazandı.

Stellantis’in markalarından ikisi olan RAM ve Jeep®, Palermo Açık ile ittifakdünyanın en önemli polo turnuvası. Bu anlaşmanın bir sonucu olarak, otomotiv şirketleri yarışmada kalıcı bir varlığa sahip oluyor: Her maçın başlangıcında takımlara iki modeli eşlik ediyor ve Açık girişinde bir Jeep Gladiator ve bir RAM 1500’ün heybetli varlığı var. Asi öne çıkıyor.

Adolfo Cambiaso, Palermo’da şimdiden 1.100 golü aşan bir efsane.

“La Dolfina örneğinde olduğu gibi, markanın değerlerini paylaştığına inandığımız her şeye eşlik edeceğiz. Triple Crown’a eşlik edebilmek ve bunun Palermo Open ile ilgisi, Arjantin’de markayla ürettiklerimizin bir parçası ve kesinlikle önümüzde pek çok gelişme olacak” dedi. Martin Zuppi.

RAM’e eşlik eden La Dolfina kayıtları

2023 yılında pikap markası Stellantis Üst üste dördüncü kez geleneksel Triple Crown turnuvalarında Cañuelas takımına eşlik ediyor: Hurlingham, Tortugas ve Palermo. Bunlardan ilki halihazırda La Dolfina’nın pencerelerinde yer alıyor. Gezegendeki en büyük yarışmada 16. şampiyonluğuna gidiyor İsa’nın Doğuşu’ndan önce.

La Dolfina, dünyanın en prestijli turnuvası Palermo Open’da 16. şampiyonluğuna gidiyor.

La Dolfina’nın rakamları ve rekorları Adolfo Cambiaso’nun takımını oluşturuyor yüzyılın şampiyonu: 24 yılda 23 Palermo Açık finali (1996 doğumlu), turnuva tarihinde 1.100 kendi kalesine gol attı ve oğlu Poroto’dan 100 gol attı. Bu 23 yılda oynanan 69 Triple Crown yarışmasından 32’sini La Dolfina kazandı.

Uzun yıllar boyunca farklı formasyonlara sahip, harika oyunculara sahip olan ve şimdi Adolfo Cambiaso ve henüz 18 yaşındaki oğlu Poroto sayesinde tarihini genişleten bir takımın etkileyici geçerliliği, Juan’ın deneyimi ve suç ortaklığıyla birleşen nesiller arası bir miras. Martín Nero ve David Stirling.

2023 yılında La Dolfina 40 gollük mükemmel handikapı kurtardı -buna sahip olan tek takım- Poroto Cambiaso’nun 2022 yılı sonunda 10. sıraya ulaşmasından sonra 17 yıl 11 gün ile maksimum reytinge ulaşan en genç oyuncu.

La Dolfina Polo Saudi’nin yanındaki RAM modelleri

Polo oyuncuları RAM 1500 Laramie’yi ve markanın en son sürümü olan RAM 1500’in Rebel versiyonunu kullanıyorlar. Gücü ve dayanıklılığı sayesinde her türlü işi yapabilecek şekilde tasarlanmış, iç konforuyla kategorisinde öne çıkan iki araç.

Palermo Polo Açık’ta RAM ve Jeep’in Gladyatörüyle birlikte varlığı.

RAM 1500 Laramie’nin sahip olduğu 395 HP gücünde 5,7 L V8 HEMI motor Sürüşe çeviklik ve performans sağlayan altı vitesli otomatik şanzımanla entegre edilmiştir. İçeride RAM, malzemeleri, lüksü ve teknolojisiyle öne çıkıyor. Dijital göstergeler, GPS navigasyon sistemi, kamera ve geri vites sensörleri ve 8,4 inç Uconnect dokunmatik multimedya merkezi ekranı bulunmaktadır.

Markanın Arjantin’deki son lansmanı olan RAM 1500 Rebel ise gerçek bir premium kas kamyonu Efsanevi HEMI® motoru 48V yarı hibrit sistemle birleştiren. Hızlanması etkileyici: 0’dan 100 km/saat hıza yalnızca 6,4 saniyede çıkıyor; bu özellikler, neredeyse 6 metre uzunluğunda ve neredeyse 2,3 ton ağırlığındaki tam boyutlu bir pikap olması nedeniyle daha da anlamlı hale geliyor.

Yarı final öncesinde Palermo Açık oyun alanında RAM 1500.

Estetik olarak, Rebel versiyonu daha agresif bir görünüme sahip, ızgara, RAM amblemleri, tamponlar ve farlar siyah renktedir. Çekme kancalarıyla birlikte gelir ve aracın tüm alt taraflarında ek koruma sağlayan güçlendirilmiş bir süspansiyon sunar. Ayrıca 275/65 R18 ölçülerinde Falken arazi lastikleriyle donatılmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir