Güçlü Irk’ın gücünü ortaya çıkarmak için yapılan inanılmaz gece yolculuğu nedir?

Atlantik kıyısında ve Pinamar Norte’nin kumullarında güneş batıyor, aksiyon başlamak üzere: Gökyüzü renk değiştirdiğinde, büyük bir grup insan Raza Fuerte pick-up’ları La Frontera plajlarında bulunmaktadır. ilkinden başlamak üzere gece gezileri her yaz kime davet ediyor geçit Müşterilerine on yılı aşkın süredir bir klasik haline gelmiş olan

Başlangıç ​​noktası Arazi Kampüsü Óvalo’nun Avenida del Libertador ve Poseidon’da olduğu. Bu sezon için sürüş önerilerinin önemli bir kısmı burada yoğunlaşmış durumda. Yaz Deneyimi 2024, Ford’un merkez üssü Pinamar ve Cariló olmak üzere farklı turistik noktalarda sunduğu inanılmaz program.

Gece geçişlerinin yanı sıra Arazi Klinikleri -yeni başlayanlar ve uzmanlar için versiyonlarda-, Bronco ve Maverick sahipleri için özel günler ve Ranger Raptor ve F-150 Raptor sahipleri için Performans Günü.

Ford’un Pinamar’daki Off-Road Kampüsü’nde gün batımı.

Bu etkinliklerin her biri, hem önceki görüşmelerde hem de Pinamar Norte kumullarında konuklara eşlik ederken Ford’un profesyonel pilotları tarafından sağlanan tam güvenlik çerçevesinde gerçekleştiriliyor.

Ford Gece Gezisi nasıl bir şey?

Etkinliğe kaydolan müşteriler saat 19.00’da Off-Road Kampüsü’ne ve oradan geliyor. Tek sıra halinde La Frontera’ya doğru yola çıkıyorlar 4×4 model sahipleri için özel bir macerayla yüzleşmek: Böylece F-150, F-150 Raptor, Ranger Raptor ve yeni nesil Ranger, en cesurlar için ideal ve her şeye sahip bir deneyim için mevcut.

Strong Race pick-up’ları La Frontera’nın kum tepelerinde uç noktalara götürüldü.

Bu modellerin her birinin arazi kabiliyetini ve sağlamlığını en üst düzeye çıkaran uzman eğitmenlerin liderliğinde, Tatilciler, eşsiz manzaralar aracılığıyla Güçlü Yarışın performansını ilk elden deneyimleyebilirlerOrmanın ortasındaki zorluklarla dolu araziden başlayıp yolculuğun ana kahramanları olan devasa kum tepelerinin yarattığı zorluklara iniyoruz.

Video

Bunlar Ford Summer Experience’ın önerdiği gün batımı turlarıdır.

Aynı zamanda Ford uzmanları, kullanıcılara yalnızca kumda yaşadıkları deneyime yönelik değil, aynı zamanda farklı topografyalardaki diğer durumlar için de geçerli olan arazi sürüşü konusunda tavsiyeler veriyor.

Pick-up’lardaki aktivite bir saatten fazla sürüyor. Off-Road Kampüsüne dönüşte, Şef Lele Cristóbal’ın hazırladığı akşam yemeği Ford müşterilerini bekliyorZaten ikonik olan Café San Juan ile birlikte Ford Yaz Deneyimi 2024’ün bu inanılmaz deneyimlerine katıldı.

Tur uzman Ford pilotlarının rehberliğinde gerçekleştirilmektedir.

Bu gece geçişlerinden ilki mutlak bir başarıydı, ancak istemeyenler, hatta bu deneyimi tekrarlamak isteyenler için iyi haberler var çünkü bu yaz için başkaları da planlanıyor.

Her zaman aynı başlangıç ​​noktasıyla, Bir sonraki 25 Ocak’ta, ardından 1 Şubat’ta ve sonuncusu da aynı ayın 8’inde gelecek.. Sınırlı kontenjan nedeniyle ilgilenenler daha fazla bilgi edinebilir ve resmi Ford Arjantin web sitesine kaydolabilir.

Kaçırılmayacak bir yer

Sezonun başlangıcından 13 Şubat’a kadar, Ford’un Pinamar Norte’deki Off-Road Kampüsü Marka ve macera tutkunlarının referans buluşma noktasıdır. Her gün sabah 10:30’dan akşam 19:30’a kadar açık, ama bundan çok daha fazlasını sunuyor: aynı zamanda örneğin off-road’u birleştiren ovalin tüm Raza Fuerte ailesiyle tanışmak için de ideal bir fırsat. Şehir içi kullanım için maksimum konfor sunan özellikler.

Strong Race modelleri Pinamar Off-Road Kampüsü’nde konuşlandırıldı.

Ford, bu segmentlerdeki en seçkin ürünlerden bazılarını sunmak için kendi alanından yararlandı. Ranger’ın Yeni Nesli, yenilikçi kompakt pikap Maverick –ülkede markanın General Pacheco’daki fabrikasında üretilen–,Ranger Raptor, F-150 Lariat ve F-150 Raptorbuna eklenir Bronco Sporuyüksek performanslı SUV’u.

Gece Gezisi Strong Race’in 4×4 modellerine sahip müşteriler içindir.

Pinamar Norte’deki Ford Kampüsü aynı zamanda bir hizmet yeridir, çünkü örneğin oraya vardıklarında müşteriler, herkesin zorunlu durağı olan bu sahil beldesi olan La Frontera’ya girmeden önce lastiklerini ücretsiz olarak kalibre ettirebilirler. Tatillerde 4×4’lerinin kumda tadını çıkarın.

Ford, ayrıca Cariló’da

Ford, bu alana ek olarak ve gelenek olduğu gibi, yazlarını burada geçiren halkla bağlantısını da bu yaz yeniledi. Divisadero ve Cerezo caddelerindeki geleneksel standıyla CarilóRaza Fuerte ailesinin de yer aldığı ancak markanın portföyündeki diğer ürünlerin de eklendiği yer.

Yolculuğun ardından konuklara Off-Road Kampüsü’nde akşam yemeği ikramı yapılıyor.

Bunların arasında SUV serisinden diğer referanslar da öne çıkıyor:yeni Bölge ve yeni Kuga Hibrit. Ancak hiç şüphe yok ki tüm dikkatleri çeken, Arjantin’de birkaç hafta önce hiçbir şeyden mahrum olmayan, tüm konforu ve son nesil teknolojiyi birleştiren bir versiyonla piyasaya sürülen ilk %100 elektrikli Mustang Mach-E’dir. Amerikan spor otomobillerinin ikonu olan bir modelden beklenebilecek tüm güce sahip.

Ford Yaz Deneyimi 2024: Pinamar’daki etkinlikler

20 Ocak: Uzmanlar için Off-Road Kliniği
23 Ocak: Bronco Kliniği
24 Ocak: Arazi Kliniği
25 Ocak: Gece Gezisi
27 Ocak: Uzmanlar için Off-Road Kliniği
31 Ocak: Arazi Kliniği
1 Şubat: Gece Gezisi
3 Şubat: Uzmanlar için Off-Road Kliniği
5 Şubat: Bronco Kliniği
6 Şubat: Maverick Kliniği
7 Şubat: Arazi Kliniği
8 Şubat: Gece Gezisi
10 Şubat: Performans Günü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir