büyük prömiyerler, kumda off-road ve göz kamaştırıcı bir stant

Renault için Marka Stüdyosu

Yazın en sıcak saatlerinde güneşin ve kumsalın sunduğu eşsiz ortamın altında, Renault Atlantik Kıyısında reddedilmesi zor bir davetle mevcut: yaz sezonu boyunca eşkenar dörtgen markası Cariló ve Pinamar’da kuruluyor Renault Yaz Deneyimi 2024, saf duygularla dolu özel önizlemeleri ve test sürüşlerini tüm aileye yönelik gastronomik girişimler ve aktivitelerle birleştiren kapsamlı bir teklif.

Cariló’da ve 29 Şubat’a kadar, Renault 600 metrekarelik etkileyici bir stant kurdu alışveriş merkezinin ortasında, Cerezo 272’de, Boyero ve Calandria arasında. Burada mevcut portföyünün en iyilerini kullanma fırsatını yakalıyor, aynı zamanda bu yıl ülkede planlanan dört lansmanı da öngörüyor.

Bunlardan ilki, Cariló standında avant-prömiyer olarak tanıtılan, markanın büyük ilgi gören B segmentinde yarışacak yepyeni SUV’u Renault Kardian.

Kardian SUV 2024’ün prömiyeri Renault Yaz Deneyimi’nde sergileniyor.

Bu yeniliğe, %100 elektrikli araçlardan oluşan E-Tech serisinin sunumu da eklendi. Kangoo, Kwid ve Mégane’nin eklenti versiyonlarıMarkanın çevreye olan bağlılığını onaylamak için teknoloji ve yeniliği birleştiren.

Renault Mégane E-Tech 100% Electric, Cariló’da sergilendi.

Renault Arjantin Ticari Direktörü Valentina Solari, “Bu üç ürün bu serinin elçileridir ve Mart ayından itibaren Arjantin’deki bayilerde görülmeye başlayacaklar”.

Video

Pinamar ve Cariló’da mevcut olup en son haberleri gösterir, tüm aileye yönelik hizmetler ve aktiviteler sunar.

Yönetici, sezon açılışında şunları söyledi: “Bu anlamda Renault Yaz Deneyimi, markanın geleceğinin kısa vadede nasıl olacağını ilk elden deneyimlemenize olanak tanıyacak.” Renault Arjantin başkanı Pablo Sibilla’nın varlığı.

Renault’nun diğer büyük çekim odağı Pinamar

İçinde PinamarBu arada teklif iki yönlü: Bir yandan şehre girişte, Bunge Bulvarı ve Intermédanos’ta bir açılış yapıldı. Renault Bakım Servisi müşterilerine özel hizmetlerle: 15 Şubat’a kadar her gün 10.00-13.00 ve 17.00-21.00 saatleri arasında araçlarında yağ, filtre değişimi veya küçük tamirat yapma imkanına sahip olacaklar. Renault Minuto Móvil kullanılarak 25 kontrol noktasının kontrolü.

Renault Arjantin başkanı Pablo Sibilla, Yaz Deneyimi 2024 sunumunda.

“Bu, tatildeyken de müşterilerimize yakın olma yöntemimizdir: Herhangi bir hasara maruz kalmaları durumunda sakin olmalarını veya tekrar yola çıkmadan önce sıvı kontrolü veya incelemesi yapmaları gerekiyorsa sakin olmalarını istiyoruz” dedi. Renault Arjantin Satış Sonrası Pazarlama Müdürü, Mariela Torres.

Öte yandan Renault, 13 Şubat’a kadar Pinamar Norte kum tepelerinin girişindeki Kota Plajı paradorunda bir alan hazırladı ve burada tüm off-road tekliflerini Alaskan, Oroch ve Duster’ın 4WD versiyonları Sezon boyunca yapılacak testler ve geçişler için.

Pinamar’daki Renault Bakım Servisi standı.

“Müşteriler randevularını Renault Arjantin web sitesi üzerinden alabiliyor ve böylece uzman sürücülerle bu aktivitelere katılın Bu onlara sadece kumda araba sürmeyi değil, aynı zamanda 4×4 serisi ürünlerimizin tüm özelliklerinden faydalanmayı da öğretecek” diye açıkladı Renault Arjantin Pazarlama ve Reklamcılık Müdürü, Christian Aguirre.

Renault Yaz Deneyimi 2024’ün sunduğu her şey

Ancak Renault Yaz Deneyimi Yalnızca markanın en iyi ürünlerini ilk elden görmek için bir büyüteç sunmakla kalmıyor, aynı zamanda Atlantik Kıyısı’nda yazın en iyilerini vurgulayan geniş bir teklif yelpazesi aracılığıyla halkla bağlantı kurmayı da hedefliyor.

Üç Renault alanında faaliyet gündemi her hafta yenileniyor: örneğin Ocak ayı boyunca, bisiklet sürüşleri sürdürülebilir hareketlilik çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Başlangıç ​​noktası, Pinamar’daki Renault Bakım Hizmet Noktası’dır; burada aynı zamanda bir çocuk eğlence alanı ve Renault ortakları Axion ve Castrol’ün faydalarını paylaşmaya ayrılmış bir alan da bulunmaktadır.

Ve tek şey bu değil çünkü Kota Plajı Fransız marka aynı zamanda gastronomik deneyimlere ve yaşam tarzı aktivitelerine de odaklanıyor. Cariló ve Pïnamar Bakım Hizmet Noktasında Resmi The Originals ürünlerini satın alma fırsatı rakipsizdir.

Halihazırda onaylanan etkinliklerden bazıları:

10 Ocak: Darío Orsi stand-up gösterisi (Kota Plajı, Pinamar).
21 Ocak: Agus Echegoyen’den yoga dersi (Kota Plajı, Pinamar).
27 Ocak: Foodie Sunset, Salva la Cocina (Kota Plajı, Pinamar).
3 Şubat: Mateo Salvatto’nun (Stand Cariló) teknoloji hakkında konuşması.

Aynı şekilde, müşterilerin Benim Renault’mMarkanın sadakat programı, yaz tatillerinde yararlanabileceğiniz yeni avantajlar ekleyecek: web uygulamasına girerek Renault Yaz Deneyimi kategorisinde gastronomi, eğlence, turistik teklifler, çekilişler, indirimler ve kaçırılmayacak hediyeler bulabileceksiniz. kartlar.

Renault Yaz Deneyimi 2024’ün bir parçası olan Kota spa’daki stant.

Öte yandan, Renault’nun fikri, yazın aynı zamanda kendini yenilemeyi düşünmek için de iyi bir fırsat olduğu yönünde ve bu nedenle herhangi bir stantta yardım sunmaya ve milli üretim modellere (Sandero, Stepway, Logan, Logan) erişmeye hazır personel bulunuyor. Kangoo ve Alaskan – aracılığıyla 18 ayda %0 oranla finansman – sınırlı alanla ve maksimum 5 milyon dolara kadar –.

Brenda Gandini ve Gonzalo Heredia, Cariló standında.

Cariló mega standında ayrıca Roland Garros’a adanmış interaktif bir alanRenault’nun küresel premium ortağı olan Paris tenis turnuvası. Ayrıca çocukların ve yetişkinlerin oynayabileceği elektrikli bir yarış pisti ve sergilenen ikonik R4, pek çok yenilik ve teknolojiye vintage bir dokunuş katıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir