Bu yeni Chevrolet Silverado, Sahilde görülebilen pick-up

Chevrolet için Marka Stüdyosu

Mega stand Chevrolet Carilo’da – Benteveo ve Boyero arasındaki Avellano’da – markanın Arjantin’deki en iyi ürünlerini yakından görmek ve aynı zamanda bu yıl için planladıkları harika lansmanlardan biri hakkında özel olarak bilgi edinmek için mükemmel bir fırsat: Silverado burada sergileniyor, tamamen yenilenerek pazara geri dönen tarihi tam boyutlu pick-up’ı.

Neresinden bakarsanız bakın heybetli – sonuçta neredeyse 6 metre uzunluğunda –, yeni Chevrolet Silverado Araç, Meksika’dan ithal edilen ülkeye ulaşacak ve General Motors, lansmanının yılın ikinci yarısında yapılmasının planlandığını tahmin ediyordu.

Arjantin’e gelecek yeni Silverado

Atlantik kıyısında sergilenen versiyonu High Country’dir.Krom detaylara, yan basamaklara, 20 inç alaşım jantlara ve sizi monte eden LED farlara sahip 4×4 çift kabinli modeln 5,3 litre V8 benzinli motorredüksiyonlu şanzımana sahip ve 10 ileri otomatik şanzımanla ilişkilendirilen, 360 HP güç ve 530 Nm tork sunmasına olanak tanır.

Silverado Sahilde uygun mesajla görüntülendi.

Silverado, verimliliğini artırmak ve 91 litrelik yakıt deposundan en iyi şekilde yararlanmak için ayrıca Dinamik Yakıt Yönetimi (DFM) teknolojisiSilindirlerin kullanımını optimize eden ve asfaltta ve arazi koşullarında daha iyi performansı garanti eden.

Yükleme kapasitesine gelince, kutusu, 1.776 milimetre uzunluğunda ve 569 milimetre yüksekliğinde bir alanda 1.781 litrelik bir hacim rapor ediyor ve elektrikle açılıp kapanan erişim kapısı 1.286 mm genişliğinde. Yeterince bilgi sahibi değilseniz, arka koltuklarda katlanabilir daha akıllı saklama bölmeleri de bulunmaktadır.

Chevrolet Silverado, ona nasıl bakarsanız bakın etkileyicidir.

Bu canavarca pick-up sadece özellikleriyle değil, aynı zamanda konfor ve sürüş yardımı açısından donanım. Başlangıç ​​olarak, çift bölgeli klima kontrolü, sürücü koltuğu konum hafızası, 12 inç LCD ekran, birinci sınıf Bose hoparlörler ve 13,4 inç boyutuyla segmentinin en büyüğü olan MyLink multimedya merkezi gibi avantajlar sunuyor.

Ayrıca standart olarak gelir Yerel Wi-Fikablosuz projeksiyon ve Google Haritalar veya her şeyi sesli komutlarla çözen Google Asistan gibi İnternet devinin en kullanışlı uygulamalarıyla etkileşim deneyimini daha da geliştiren Google Yerleşik sistemi.

Chevrolet Silverado’nun 360 HP’lik bir motoru var.

Markanın birçok ürünü gibi bu ürün de şunları içeriyor: OnStar sistemiGerçek bir akıllı asistan olan Chevrolet servisi, her gün, günde 24 saat mevcut olup, uzaktan takip ve izleme sistemleri aracılığıyla araç korumasını artırırken aynı zamanda acil durumlarda veya kazalarda müdahale etmeye ve yardım sunmaya da hazırdır.

Bu anlamda, Yeni Chevrolet Silverado’da sürücünün kullanımına sunulan teknoloji son teknolojidir, ön ve arka park asistanları, 360° dış görüş kamerası ve askı entegrasyonu ve yönetimi için özel teknolojiyle birlikte. Üstelik tek şey bu değil: çapraz trafik uyarılarını, kör nokta uyarılarını, otomatik düzeltmeli şerit değiştirme uyarılarını ve acil frenlemeyle arkadan çarpışma uyarılarını da içeriyor.

Chevrolet Silverado’nun sürüş konumunun konforu

Bu alanda dikkate değer bir öğe yaya algılama sistemidir: Silverado, sesli bir sinyal vermenin yanı sıra, yaklaşan bir çarpışma durumunda, sonuçları hafifletmek için otomatik olarak fren uygulayabilir.

Yeni Silverado’nun gelişiyle Arjantin’deki 23 yıllık yokluğa son veriliyor: Bu pick-up bizim pazarımızda en son 2001’de görüldü.

Diğer Chevrolet lansmanları

Ancak Chevrolet’in 2024’teki tek yeniliği bu değil: şimdilik Carilo ayrıca ilk dönem için bekleyebileceğimizi de doğruladı yeni Tracker RSBrezilya’dan ithal edilen sportif havalı model, orijinal versiyonuyla (Arjantin’de üretilen) aynı 132 HP gücündeki üç silindirli 1.2 turbo benzinli motorla ve yalnızca altı vitesli otomatik şanzımanla gelecek.

Harika yeni özellikleriyle Chevrolet’nin Cariló’daki mega standı.

Buna ayrıca eklenenS10 Midnight, Chevrolet pick-up’ın 100 adetlik sınırlı sürümü Temmuz ayından önce bayilerde de görülecek olan bu araç, 200 HP ve 500 Nm motora sahip LT 4×4 Otomatik versiyonunu temel alıyor ancak karartılmış ızgara, optik aksam, jantlar ve amblem gibi estetik detaylara sahip.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir