Bu, Chevrolet serisini derinlemesine tanımaya yönelik bir öneridir

Chevrolet için Marka Stüdyosu

Bir aracı analiz ederken, araca binip sürüş deneyimini ilk elden deneyimlemek gibisi yoktur. Ve bu yüzden Chevrolet Bu çok açık: bu nedenle, 2024 yazında Atlantik Kıyısı’na ilişkin teklifinin ilgili noktalarından biri şu: Model yelpazesini daha iyi anlamak için test sürüşleri gerçekleştirme daveti.

Böylece marka Cariló’ya 10 araçtan oluşan bir filo kazandırdı: yeni montana (Chevrolet’in piyasadaki son büyük lansmanı), izci milli üretim, Ekinoksile ilgili S10 ve Öncü Bunlar, 13 Şubat dahil olmak üzere 13 Şubat’a kadar teste açık olacak ve bu da her birinin olanaklarını ayrıntılı olarak öğrenmek için rakipsiz bir fırsatı tamamlayacak.

Chevrolet test sürüşleri neden farklı?

Etkileyici standının yanı sıra Genel motorlar planını başlatırken ilginç bir iddiaya girer Her iki Chevrolet müşterisine yönelik test sürüşleri -günlük olarak kullandıkları modelin potansiyelini ve markanın potansiyel alıcılarını tam olarak anlayabilenler: ürün yelpazesindeki iki test sürüşü şemasına dikkat çekti.

Şehir içi testler için tasarlanan Chevrolet Montana.

Böylece, kumulların enginliğinde, Chevrolet’nin off-road modellerini test etmek istiyorlarBu araçların potansiyelini maceracı bir şekilde kontrol etmek için. Bölgenin güzergahı ve sokakları üzerindeyken General Motors markasının kentsel menzili hedefleniyor. Her iki durumda da sağlamlık ve güvenilirlik öne çıkıyor.

merkez üssü Chevrolet’in test sürüşleri içinde Carilo dır-dir Acacia ve Playa’daki Divisadero paradorubu girişim için ideal bir başlangıç ​​noktası: S10 ve Trailblazer’ın tüm 4×4 gücünü test etmek için kum tepelerinden birkaç metre uzakta ve aynı zamanda yola çıkmadan önce kamyonetler ve SUV’larla uçsuz bucaksızlığa girmek için ormanla çevrili ve tüm mekanik ve konfor özelliklerinden yararlanın.

Video

General Motors markası off-road ve şehir içi modellerle testler sunuyor.

Her test sürüşünün sürdüğü saat ve 20 saat boyunca, Katılımcılar marka pilotu eşliğinde seyahat ediyorModelin performansını göstermek, tavsiyelerde bulunmak ve teknik ve donanım özellikleriyle ilgili her türlü şüpheyi ortadan kaldırmak için öncelikle direksiyonun sorumluluğunu üstlenen . Ve sonra, elde edilen tüm bu bilgilerle bir Chevrolet deneyiminden en iyi şekilde yararlanmak için dizginleri ele alma sırası sizde. Test sürüşleri her gün sabah 10’dan akşam 6’ya kadar gerçekleştiriliyor..

Cariló’daki sürüş testleri için Chevrolet filosunun bir parçası.

Bu anlamda girişim, Chevrolet’nin neredeyse tüm kataloğuna koyduğu ve 7/24 kullanılabilen kişiselleştirilmiş asistan OnStar’ın dünyasına girmek için de mükemmel: Acil durumlarda yardım almak için sadece bir düğmeye basmanız yeterli, aynı zamanda aşağıdaki olanakları sunuyor: cep telefonunuzdan araç takibi, hırsızlık durumlarında anında müdahale ve mekanik sorunların teşhis edilip çözümü için randevu alınması imkanı.

OnStar bu anlamda faydalanılmaya değer bir güvenlik aracıdır.: Araçtaki yolcuların isteği üzerine çalışmanın yanı sıra, bir kazanın meydana gelmiş olabileceğini tespit eden ve ardından sürücüyle iletişime geçmeye çalışmak için OnStar merkezine bir sinyal gönderen sistemin kendisidir; Bunun mümkün olmaması halinde, servis yerel güvenlik güçleriyle doğrudan iletişim kurarak onların olay yerine yardım sunabilmelerini sağlıyor.

Testlerin ilk kısmı resmi bir Chevrolet sürücüsü tarafından gerçekleştiriliyor.

General Motors Pazarlama Müdürü, “Müşterilerimizin %70’inden fazlası OnStar üyeliğini yeniliyor ve yalnızca ekipmanlarında değil, OnStar’ın sahip olduğu tüm nitelik ve avantajlarda da güvenlikleri için Chevrolet’i seçmeye devam ediyor” dedi. Patrick Sebze.

Katılmak için ilgilenen taraflar hem parador’a hem de testin modelini, gün ve saatini seçebilecekleri Chevrolet web platformu aracılığıyla kayıt yaptırabilirler.

Cariló’da test sürüşleri için Chevrolet modelleri mevcut

Arazide sürüş

S10 4×4
Öncü 4×4 LTZ

Şehir içi sürüş

Equinox RS İleri
Montana LTZ
Montana Premier
Premier Takipçi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir