Arjantin’in yedi koltuklu SUV’unun makyajı

Toyota tasarımını güncelledi SW4Yine Zárate fabrikasında üretilen Hilux pikapını temel alan yedi koltuklu SUV.

Tek bir versiyonda (SRX) mevcut olan yenilenen SW4, artık şu özelliklerle karakterize edilen bir siluete sahip: daha düz ve daha belirgin çizgilerYeni tamponlar, ızgara ve optik çizgileri takip eden parlak siyah kaplamalar ile özellikle ön kısımda beğenilen özellikler.

Model, diğer detayların yanı sıra yeni bir elmas jant tasarımını da tanıtıyor. 18 inç”Siyah detaylı, 265/60R18 HT lastiklerini koruyor.

Benzer şekilde, yan tarafta artık siyah basamaklar var (gümüş renkli olanlar yerine), arkada ise yeni tamponda, her ikisi de siyah olan, bagaj kapısı kaplamasıyla eşleşen bir alt kalıp kullanılıyor.

Beş renk seçeneğiyle korozyon.

Mekanik olarak hiçbir değişiklik yoktur. Turbodizel motorla devam ediyor 2,8 litre 204 beygir gücü ve 6 ileri otomatik şanzıman ve 4×4 çekiş gücüyle birlikte 500 Nm tork.

Donanım olarak ise kablosuz Android Auto ve Apple CarPlay bağlantısına sahip 9 inç dokunmatik ekranı, 10 hoparlörlü ve subwoofer’lı JBL ses sistemiyle birlikte sunmaya devam ediyor; ön koltuklarda havalandırma fonksiyonlu doğal ve ekolojik deri döşemeler; çift ​​bölgeli otomatik iklim kontrolü; 360° görüş sistemi; diğerleri arasında kör nokta ve arka trafik uyarısı.

Güvenlik açısından ise sürüş yardım paketini sunuyor. Toyota Güvenlik Algısıileri çarpışma öncesi sistemi, şeritten ayrılma uyarısı ve uyarlanabilir hız sabitleyiciden oluşur.

Değişiklikler. 18″ elmas jantlar ve siyah basamaklarla yeni tasarım.

Ayrıca var yedi hava yastığı (ön ve ön taraflar, perde ve sürücü dizi), denge ve çekiş kontrolü, yokuştan iniş ve kalkış desteği, römork sallanma kontrolü, elektronik fren gücü dağıtımlı ABS frenler ve fren desteği acil durum frenlemesi ve üstte çocuk koltukları için Isofix kancaları kayış ankrajı.

Beş gövde rengiyle (Mika Siyah, Metalik Gümüş, Metalik Koyu Gri, İnci Beyazı ve Metalik Kahve) sunulan yenilenen SW4 SRX, versiyonlara katılıyor Elmas (aralığın en üstünde) ve GR-Spor; ikincisi 224 beygir gücüne ve 550 Nm torka sahip 2.8 motor ve spor süspansiyonla donatılmıştı.

Sürümler ve fiyatlar

SW4 SRX: 38.735.000$
SW4 Elmas: 39.199.000$
SW4 GR-Spor: 41.094.000$

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir