Arjantin’de üretilen yeni motosiklet Honda Navi’nin maliyeti ne kadar?

Honda, yeni milli üretim modeli Navi’yi ülkede satışa sundu. daha verimli ve ekonomik Japon markasından.

O mu dokuzuncu model Şirketin ülkede üretim yaptığı ve yatırımın bir parçası olduğu 15 milyon dolar 2023 yılında milli otomobil parçası üretimini ve yerlileştirmesini artıracağını duyurdu.

Şehirli, hafif ve çığır açan tasarımıyla Navi, ülkede yeni bir kategori yaratmaya geldi. Konsepti, bir scooterın konforunu ve kullanım kolaylığını bir motosikletin dinamik davranışı ve performansıyla birleştiriyor.

Model, pazarımızda yeni olmasına rağmen farklı Latin Amerika ülkelerinde ve en ucuz olduğu Amerika Birleşik Devletleri’nde mükemmel satış seviyelerine ulaştı. (yaklaşık 1.800$ maliyeti).

Işık. Sadece 104 kilo ağırlığında.

Burada en ekonomik motosiklet olmasa da en iyi motosiklet olarak sunuluyor. Honda’nın ikinci en ucuz modeliBaşarılı Wave 110’un arkasında, son yıllarda piyasada en çok satan ürün.

Navi’nin lansman fiyatı şu şekilde: 1.565.000$Bu, kampanalı frenli Wave 110’un (giriş seviyesi) maliyeti olan 1.489.700 doların biraz üzerinde.

Benzersiz bir motosikletin özellikleri

Navi, karbüratörle beslenen 4 zamanlı bir motora (109 cc.) sahiptir, bu motor 8 HP güç sağlar ve yaklaşık olarak hareket edebilir. İki litre benzinle 100 kilometre. Şanzıman otomatiktir (V-Matic).

Düşük bakım maliyeti ile karakterize edilen 110 cc’lik bir motora sahiptir. Şanzıman otomatiktir.

Boyutları (1.808 mm uzunluk, 748 mm genişlik ve 1.039 mm yükseklik) ve ağırlığı (104 kilo) nedeniyle kullanımı, manevrası ve park etmesi kolay, hafif bir motosiklettir. Ayrıca, daha fazla kontrol hissi sağlamak için koltuk yüksekliği 762 mm gibi alçaktır ve daha fazla pratiklik için entegre bagajla birlikte gelir.

“Bu, yeni bir segment yaratacak bir motosiklet: Eğlence amaçlı kullanım için tasarlandı ve şehirdeki günlük kullanım için ideal. Her türden izleyiciyi hedef alıyor ve diğer pazarlarda gerçek bir hayran kitlesine sahip olup büyük bir aidiyet duygusu yaratıyor. Bu nedenle, hem erkek hem de kadın izleyiciler arasında ve özellikle de gençler arasında pazarda gerçekten devrim yaratacağından çok eminiz,” diye açıkladı Motosiklet Bölümü ticari müdürü Alejandro Modica.

Öne çıkan güvenlik ekipmanları arasında bu yılın 1 Ocak’tan itibaren zorunlu olan Kombine Fren Sistemi (CBS) yer alıyor.

Aynı zamanda tekerleklerin çapı bir scooterdan daha küçüktür, saklama bölmeleri içerir, ayak dayama yerleri motosikleti ve yakıt deposunu “çevreler”. 3,5 litrepilotun önünde bulunur.

Başarılı Wave 110’un ardından markanın en ekonomik ikinci modelidir.

Süspansiyon sistemine gelince, önde 89 mm hareket mesafesine sahip teleskopik çatal kullanılırken, arkada 70 mm hareket mesafesine sahip mono amortisör kullanılıyor.

Honda’nın sunduğu teklifler sekiz özelleştirme kiti böylece her müşteri Navi’yi kendi beğenisine göre kişiselleştirebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir