Arjantin’de sunulan Ford bağlantılı araç programı nasıl çalışıyor?

Ford Arjantin ticari araçlar için tasarlanmış ve amacı müşterilerinin işlerinde daha fazla verimlilik elde etmek olan bir dizi çözüm olan Ford Pro programını ülkede tanıttı.

Oval markanın bu programı Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa veya Brezilya gibi pazarlarda halihazırda uyguladığı ve çok iyi sonuçlar elde ettiği kanıtlanmıştır.

Amaç, müşterinin üstlendiği her aşamada verimliliği en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olmaktır: aracın araştırılması ve satın alınmasından, finansman, dönüşüm (gerekirse), satış sonrası hizmet ve bağlantı.

Bu son nokta, kullanıcılara olanak sağlayacağından en yenilikçi ve dikkat çekici olarak görünmektedir. istatistiksel ve gerçek zamanlı bilgilere sahip olun Araçların kullanımı ve işletilmesi.

Daha iyi bilgi için bağlantı

Şu anda Ranger pikap ve şirketin yeni elektrikli minibüsü olan yepyeni E-Transit müşterilerine ücretsiz olarak sunulmaktadır. Araç mimarisine entegre edilen 4G modem sayesinde bu sistem, farklı diferansiyel öğeler aracılığıyla verimliliğin artırılmasına yardımcı oluyor.

Ford Ranger XL ve XLS (fotoğraf) aynı zamanda Ford Pro’nun bir parçasıdır.

Örneğin, beklenmedik duruşlardan kaçınarak olası anormalliklerin önceden tahmin edilmesine olanak tanıyan akıllı önleyici izleme gerçekleştirilebilir. Şirket tarafından açıklandığı gibi, potansiyel bir arızayı tespit etmek mümkündür hatta aracın gittiği varış noktası için yedek parça siparişi bile verebilirsiniz.

Ek olarak, müşterilere özel bir bilgi portalı aracılığıyla filo yöneticisi, filosundan maksimum performans elde etmek için araçlarının kullanımı, yakıt tüketimi, durumu ve sağlığı hakkında görünürlüğe sahip olacak.

Sürücüler kullanabilecek FordPass uygulaması Bu, modele bağlı olarak diğer işlevlerin yanı sıra, kapıların açılması ve kapanması ve coğrafi konum gibi birden fazla araç komutuna uzaktan erişmelerine olanak tanır.

Ford Pro programında ihtiyaca göre özel uyarlamalar da yer alıyor.

Ford, filosunu bu programın temel unsurlarından biri olarak görüyor. Arjantin’de üretilen yeni Ranger, Ford Pro için XL ve XLS versiyonlarıyla satışa sunulacak.

Uruguay’da üretilen ve van konfigürasyonlarını (üç yük kapasitesi konfigürasyonu ve manuel veya otomatik şanzıman seçenekleriyle), 17+1 Minibüs (ayrıca manuel ve otomatik seçenekleriyle) ve Şasileri içeren Transit hattı. Buna yakın zamanda ülkede duyurulan yepyeni elektrikli versiyon da eklendi.

Ayrıca asistans hizmetleri arasında; sunulan mobil atölyeler bakım ve hafif onarımlar, yedek parçalarda indirimli fiyatlar ve garanti uzatma programı vb. için mevcuttur.

Ford Transit serisi piyasadaki en çeşitli ürünlerden biridir.

Ford da bu programa, ister küçük işletme sahibi, ister büyük filo sahibi olsun, farklı müşteri tipleri için farklı finansman alternatiflerini dahil etti.

Bunlardan biri, krediler için ICBC bankasıyla yapılan bir anlaşmadır: mevcut teklif, araç değerinin %65’ini kapsayan, 12 ila 36 ay arasında değişen krediler ile çeşitli süre kombinasyonlarını içermektedir.

Plan Óvalo, Ranger müşterileri için şirketlere yönelik 10 ve 20 taksitli, 120 taksitli seçenekler sunuyor. Transit müşterileri için alternatif 84 taksit planıdır.

Comafi bankası (The Capita Corporation) aracılığıyla büyük ticari müşteriler cazip leasing seçenekleri bulacaklar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir