Araba nasıl bir tasarım yarışmasından doğdu ve TC’de yarışacak?

Sonunda yeni siluetin ne olduğu biliniyordu. Torino 2024 yılından itibaren Karayolu Turizminde yarışacak.

Gelecek yıldan itibaren tarihi Şahin, chevy Ve GTX’i atlatmak Gelecekte yeni kahramanlar olacak yeni silüetlerle pisti paylaşacaklar.

Hakkında konuşuruz Ford Mustang, Chevrolet Camaro Ve Dodge Challenger’ıüç kas arabaları bu da yavaş yavaş ulusal motor sporlarının ana kategorisine eklenecek.

Mantıksal olarak, Torino Ayrıca rakiplerinden farklı olarak, benzersiz bir sistemden geliştirilen bir gövdeyle bunu yapacak olsa da, yeri garanti. tasarım yarışması Yol Turu Koşucuları Derneği (ACTC) tarafından düzenlenen ve kazananın halk oylamasıyla belirlendiği yarış.

Sitenin bildirdiğine göre Motor1 Arjantinoylama tartışmasız değildi, zaten vardı intihal şikayetleri iki finalist çalışma arasında (daha sonra ACTC tarafından elendi).

21. yüzyılın Torino’su

Çalışmanın bu kez orijinal modele şekil veren İtalyan evi prestijli Pininfarina’nın müdahalesi olmadan, hayranlar arasında en çok beğenilen Torino’nun tadilatı gerçekleştirildi. Bölüm Yaratıcı Laboratuvarı (DCL).

Kazanan proje, La Plata şehrinden Division Creative Lab tarafından gerçekleştirildi.

Buenos Aires eyaletinin La Plata şehrinde bulunan yöneticiler, süreleri kısaltmak, maliyetleri azaltmak ve süreçleri optimize etmek için temel olarak kullandıkları ağlarda ayrıntılı bilgi verdi. Dodge Challenger’ıBu da yeni Torino’yu “giydirmek” için gerekli malzemenin elde edilmesini kolaylaştırıyor.

DCL yaklaşık olarak kullanılmasını önerir elli% Dodge ürününün.

“Genel olarak kategorinin ihtiyaçlarına cevap veren bir otomobilimiz olacak. Markanın hayranlarına bu güzel tutkunun tadını çıkarmaya devam etmelerini sağlayacak tanınabilir unsurlar sunmak amacıyla Torino’yu tanımlayan ve karakterize eden şekilleri, hacimleri ve çizgileri inceliyoruz. Yarışın her pazar günü” diye ifade ettiler.

ACTC tarafından düzenlenen tasarım yarışmasını kazanan yeni Torino’nun çizimi.

Kazanan proje, tasarımcılar José Alegre, Adrián Gallardo, Balbino Martínez, Carlos Puerta, Francisco Russo, Agustín Loyza, Gonzalo Viola, David Reale, Matías Damico’nun çalışmaları oldu; La Plata stil merkezinin tüm üyeleri.

Raporlara göre burada ileri düzey tasarım ve çizim derslerinin yanı sıra parametrik modelleme programını anlama ve çalıştırma eğitimi de veriliyor. “Takma ad”havacılık ve otomotiv tasarımı ve mühendisliğinde en gelişmiş olarak tanımlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir