300’den fazla tarihi modeli bir araya getiren mega sergi oldu

Volkswagen için Marka Stüdyosu

Yemyeşil yeşil alan San Isidro Hipodromu merkez üssü haline geldi Volkswagen Hayran Günü’nün ilk baskısıbir araya getiren gerçek bir yılbaşı partisi Alman markasının kulüpleri tarafından sağlanan 300’den fazla klasik. Üyeleri, tüm hayranları, otomotiv sektörünün ikonlarından birinin mirasının parçası olan, büyük bir sevgi ve özveriyle önemsedikleri mücevherleri gururla sergilediler.

Aile ve dinlenme ortamı, tam güneş altında geçen harika bir gün sayesinde kolaylaştırıldı. San Isidro’nun merkezindeki geleneksel alana 5.000’den fazla kişi gelecek sadece harika klasiklerin tadını çıkarmakla kalmayıp volkswagen, aynı zamanda yerel pazarın temel direklerinden biri olan markanın ülkedeki tüm yelpazesi.

Volkswagen serisi, San Isidro Hipodromu’ndaki mega etkinlikte tam güçle.

Ücretsiz girişle VW Arjantin, geçmişi ve bugünü birleştiren ve bundan sonra tekrarlamak istediği bir etkinlik başlattı. “Uzun süredir üzerinde çalıştığımız bu proje şüphesiz bu yılın en zorlu projelerinden biriydi. Her yıl kutlanacak bir gelenek haline geleceğine inanıyoruz”, dedi Volkswagen Grubu Ticari Direktörü, Martin Massimino.

İnanılmaz birimlerin tadını çıkarmak için oraya gelen binlerce insanın on saat boyunca aralıksız trafiği vardı. Böcekgibi zarif bir sporun Karmann Ghia, kombi -zamansal evrime göre farklı varyantlarıyla- Amaç, Golf ve hatta çağdaş modeller için ayar seçenekleri SurenO RüzgârO Yukarı ve hatta toplama Amarok.

Volkswagen Hayran Günü’nün büyüsü

Tarihsel ve güncel farklı Volkswagen modellerine ait kulüplerin aktif katılımı gerçekleştirildi. San Isidro’daki serginin omurgası. En çok dikkat çekenler arasında hiç şüphesiz şunlar vardı: çok sayıda Böcek bunlar binicilik sahasının çimlerinde sergilendi.

Video

Bu, Alman markasının otomobillerinin San Isidro Hipodromu’nda düzenlenen inanılmaz sergisiydi.

Çoğu kusursuz bir koruma durumuna benziyordu. Ve hatta bazıları Herbie olarak nitelendirildi. Motorized Cupid filminde rol alan en ünlü Beetle.

Bunların yanında markanın öncü iki modeliyle uyumlu geçici bir kombinasyon olan Kombi de vardı. – Beetle 1938’de üretime başladı ve Transporter adlı ticari araç da 1950’de T2, T3 ve T4 versiyonlarının geçit töreniyle üretime başladı. VE Karmann Ghia çok yakında göründüFrank Sinatra ve Marilyn Monroe’nun kullandığı üstü açık arabalar.

Volkswagen kulüpleri arabalarını ve birçok rengini San Isidro’ya getirdi.

Başka bir sektör, zaman açısından daha yakın olan ancak zaten klasik etiketini taşıyan otomobillere ayrılmıştı. VW 1500 mevcuttuVolkswagen markasının son aşamada ürettiği bir model. Aralarında biri vardı Buenos Aires Şehri’nin 24 Saati’nde José Luis Di Palma’nın ev sahipliğinde.

Volkswagen’in ekstra ağır sikletleri de mevcut.

O zamandan beri VW Gol vardıArjantinliler tarafından en sevilen arabalardan biri ve 20. yüzyılın sonları ile 21. yüzyılın başlarının amblemi olan ve 2021 yılına kadar pazarlanan, ancak Halen ülkenin en çok satan ikinci el arabasıdır.. e ile de oldul VW Golf 70’lerin ortasındaki efsanevi MK1’den başlayarak farklı versiyonlarıyla.

İle ilgili Volkswagen Fan’ın ilk baskısı gün Diğerlerinin yanı sıra 1500 Resmi Kulübü, VW Lovers Arjantin, Suran Club, Gol Country Club Arjantin, Club del Gol La Plata, Amigos del Bora Arjantin, VW Variant Arjantin, Herbie Club Arjantin, Grupo Westy Arjantin, Zona Norte Kombi Club katıldı. , Volkswagen, AADEA, WV T3 Arjantin, Club Transporter T4 ve BUGZ ekleniyor.

Karmann Ghia, Volkswagen Hayran Günü’nün diğer ilgi çekici yerleri.

Bir diğer öne çıkan nokta ise şuydu: Amarok Uzman standı, mevcut ve gelecekteki müşterilerin ve bayilerin başarılı ulusal toplamanın erdemlerini derinlemesine öğrenmelerine olanak tanıyan program. VW’nin stratejik ortaklarından biri olan Shell, %100 sürdürülebilir bir stand ve çocukların sürüş becerilerini bir gemide test etmeleri için sanal bir teklifle hazır bulundu. Volkswagen Taos.

Volkswagen’in San Isidro’da gösterdiği güç

Volkswagen Arjantin Yerli üretim iki modelinin gururu arasında yer aldığı ülkede, satışını yaptığı geniş model yelpazesini sergiledi: Amarok pick-up ve Taos SUV, her ikisi de General Pacheco fabrikasında üretildi. Bir diğer büyük cazibe ise 2023’te piyasaya sürülen yeni Polo, tüm versiyonlarıyla. Aynı şekilde yenilenen Virtus ve Vento’nun daha baharatlı versiyonu GLI da görülebiliyordu.

Onlar da Meteor kamyon serisi ve E-Delivery ile VW’nin ekstra ağır modelleri2023 yılında da yerel pazara sunulan ilk elektrikli kamyon. Delivery hattı, 2024’ten itibaren Córdoba’daki Volkswagen fabrikasında üretilecek ve bu, şirket için ülkedeki bir başka kilometre taşı olacak.

Geleneksel Volkswagen Kombi ile geçmişe yolculuk.

Volkswagen başarılı bir yılı kapatıyor. İçinde en çok satış yapan markalar podyumunda 2023 yılından itibaren yerel pazarda; Amarok Pick-up mükemmel performansıyla pazar payı kazanmaya devam ediyor -Arjantin Cumhuriyeti Otomotiv Bayileri Birliği kayıtlarına göre-; Farklı segmentlerde lansmana çıkan şirket, 2026 yılına kadar 300 milyon dolarlık yatırımla iddialı bir büyüme planının ortasında bulunuyor.

“Volkswagen’in 2023 yılı yerli üretim, ihracat ve satış anlamında oldukça sağlıklıydı. Lansmanları tamamladık, orta ve uzun vadede çok güzel projelerimiz var. Bu yüzden 2024 yılının ulusal otomotiv sektörü açısından çok olumlu bir yıl olacağına ve Volkswagen’in önemli bir oyuncu olacağına inanıyoruz.”, diye tamamladı Volkswagen Arjantin Pazarlama Müdürü Tomás Amorena.

Bütün bunlara rağmen, aynı zamanda Volkswagen’in Arjantin’deki güçlü tarihi varlığına da bakılırsa, San Isidro Hipodromu’nda düzenlenen Taraftar Günü 2023 yılını bir kutlamayla kapatmak, daha çok haber ve bu kutlamanın ikincisini vaat eden bir 2024’e hazırlanmak için ideal bir ortamdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir